top of page
hanka-krystof-honzamartinec_svatba_0409_edited.jpg

Vše sladké

Dezerty

Zaměřujeme se především na svatební zákusky, ale také na mini dezerty pro firemní akce. Sladkosti zvládneme barevně či tématicky sladit s Vaší představou (logo firmy apod.).  

hanka-krystof-honzamartinec_svatba_0408.jpg

Kompletní sweetbar

Na každé svatbě má své místo sweetbar. Sladký bar není jen o samotných dezertech, ale také o kompletní prezentaci. Kromě celkového zajištění zákusků a cukroví nás kontaktujte i o zajištění kompletních dekorací Váš sladký bar. Zákusky Vám dovezeme a postaráme se o celkovou dekoraci, kterou sladíme s Vaší svatbou.

Foto (13)-1.jpg

Svatební/mini zákusky

Každý náš zákusek je ručně vyráběnný s použitím nejlepších surovin / vysokoprocentní čokokolády / lesního ovoce/.

Zaměřujeme se na zákusky typu:

tartalette / makronky / cupcakes / Eclair/ věnečky / donuts / pannacotty / craquelin / cheesecake apod.

8H8A1115_edited.jpg

Svatební dorty

U nás fádní dorty nehledejte. Svatbu plánujete většinou jednou za život a proto je tak jedinečná a vyjímečná. Proto se zaměřujeme na luxusní svatební dorty, které jen tak na každé svatbě neuvidíte. Výzev se nebojíme a proto si u nás můžete objednat třeba levitující dorty, origami dorty nebo prstencový dort se symbolikou prstenu apod.

DSC03001.jpg

Naše dorty

Narozeninové oslavy

Sladké narozeninové mlsání

Rádi Vám připravíme sladkosti na Vaši narozeninovou oslavu včetně narozeninového dortu. Pohádkově zaměřené dortíky a zákusky nám také nejsou cizí a celou oslavu můžeme sladit podle oblíbených pohádkových postav Vašich dětí. 

Soustředíme se na přípravu narozeninových dortů jednoduchých nebo i s marcipánovými figurkami, cupcake, cakepops, makronky, sušenky, mini dortíky, donuty apod.

Rádi Vám připravíme dorty pro dospělé, nebo třeba dárkové krabičky s makronkami / proseccem / květinou. 

PhotoRoom_20220703_114049.png